Menu Content/Inhalt
Strona główna arrow Galeria

Galeria

Archiwum wybranych zdjęć prezentujących nasze akcje
 • PIKIETY PRZECIW "TARCZY" 20.08.2008
  12 zdjęć(-ia)
  20 sierpnia odbyły się dwie pikiety w Warszawie przeciw tzw. "tarczy antyrakietowej". Rano o 11.00 pierwsza pikieta miała miejsce w czasie podpisania umowy przez sekretarz stanu USA Condoleezzę Rice i Radosława Sikorskiego. Przybyło ok. 50 osób - niezła frekwencja zważywszy, że ludzie dowiedzieli się o miejscu podpisania umowy jedynie kilka godzin wcześniej. O 17.00 rozpoczęła się druga pikieta tego dnia przed Ambasadą USA. Pikieta ta była dwa razy większa od pierwszej.  Uczestniczyła liczna grupa młodych ludzi - wielu z nich pierwszy raz było obecnych na antywojennym proteście.
   
 • KRAKÓW: Film - Dlaczego walczymy - plakat
  1 zdjęć(-ia)
  Inicjatywa STOP WOJNIE zaprasza na projekcję filmu: "Why we fight" (Dlaczego walczymy). Środa, 25 czerwca godz. 19 The Stranger Cafe ul. Dietla 97 Kraków    
   
 • ZATRZYMAĆ AMERYKAŃSKIE RAKIETY - Kraków, Warszawa 14.06.2008
  17 zdjęć(-ia)
  W dniu 14 czerwca 2008 r.  w różnych miastach odbyły się akcje Inicjatywy „Stop Wojnie” pod hasłem „Zatrzymać amerykańskie rakiety” będące protestem przeciw lokalizacji w Polsce elementów tzw. „tarczy antyrakietowej” USA. Oto zdjęcia z Krakowa i Warszawy.
   
 • LOGO ISW
  2 zdjęć(-ia)
   
 • NIE DLA TARCZY - Demonstracja w Słupsku 29.03.2008
  14 zdjęć(-ia)
  W dniu 29 marca 2008 r. odbyła się demonstracja w Słupsku przeciw zainstalowaniu tzw. "tarczy" antyrakietowej w Polsce.  Wzięło w niej udział 500 osób, w tym kilkadziesiąt mieszkańców Słupska. Wcześniej około 800 osób uczestniczyło w publicznej dyskusji na temat "tarczy". Niemal wszyscy byli przeciw instalacji wyrzutni rakietowych USA. Baza amerykańska ma zostać zbudowana w niedalekim Redzikowie.
   
 
Losowe zdjęcia
 
 
Ostatnio dodane zdjęcia